Kanadsko veče u školi Jelena

22. Maj 2019.

§

Kanađanin, gospodin Roy Hart ukazao nam je čast da 7. maja 2019, bude gost škole Jelena. Polaznici engleskog jezika uživali su u prezentaciji o Kanadi, ljudima i običajima ove zemlje. Imali smo priliku da probamo i po koji kanadski slatkiš, koji je prezentaciju učinio jos slađom uz osmeh gospođe Terry. Tokom “Surprise party” naši ljubazni gosti, po prvi put u Srbiji, razmenili su mišljenja sa našim đacima različitog uzrasta, koji su bili veoma zadovoljni što su imali jedinstvenu priliku za ovakvo interaktivno druženje.

Da stvar bude još zanimljivija, veče je organizovano na predlog Nenada Apostolovića, koji već 20-tak godina živi i radi u Kanadi, a inače je kao mladi inženjer, bio đak škole Jelena.

Hvala na poštovanju škole i profesorke Bojane.

Podelite sa prijateljima: